menu
Online Rezervace  BookNow Speciální nabídky  SpecialOffers COVID Lázně 2023

O nás

scrolldown
Roll down

O nás

Vize a mise

Naše vize

Zprostředkovat výjimečné zážitky poskytováním jedinečných a na míru šitých služeb, vytvářet trvalé vzpomínky na chvíle, které dokázaly předčít očekávání klientů.

Naše mise

Poskytovat opravdovou a bohatou pohostinnost na nejvyšší možné úrovni.

Vážení a milí hosté,

kovaná brána na nádvoří se otevírá – račte vstoupit. Píše se rok 1901 a s ním i příběh Chateau Monty SPA Resort.

Dovolte nám, abychom Vás provedli naším hotelem. Chateau Monty SPA Resort nabízí svým hostům vysoký standard ubytovacích, stravovacích, medical wellness, konferenčních a dalších služeb. Chateau Monty SPA Resort je mariánskolázeňskou dominantou, která se nachází v krásném lesoparku nad Mariánskými Lázněmi. Interiér hotelu je vybaven v zámeckém avšak moderním stylu s maximální péčí a důrazem na každý detail stejně jako všech 104 pokojů. Restaurace Diana servíruje zámecké à la carte menu s použitím kvalitních surovin od lokálních dodavatelů. Terasa La Panorama nabízí krásný výhled na Mariánské Lázně a vyzývá k uspořádání letního grilování.

V zámeckém parku Chateau Monty SPA Resort si můžete vyzkoušet velmi oblíbenou střelbu z tradičního luku nebo si zde můžete zacvičit jógu či pilates.

Chateau Monty SPA Resort je vhodný hotel pro uspořádání svateb, malých i velkých i oslav, konferencí či teambuildingových akcí.

Podmanivá krása krajiny a klidného prostředí s výhodnou polohou blízko lesoparku s unikátní vyhlídkou na Mariánské Lázně nabízí nezapomenutelné zážitky.

Naše profesionální služby společně s individuálním přístupem ke každému hostu jsou samozřejmostí. Přijeďte si vychutnat kouzlo lázeňského města Mariánské Lázně a prožijte nezapomenutelné chvíle právě v našem hotelovém resortu Chateau Monty.

Věříme, že oceníte překrásný secesní interiér našeho hotelu umístěného v samém centru Mariánských Lázní, profesionální přístup zaměstnanců a kvalitní služby hotelu. 

Těšíme se na Vaši návštěvu! 


Tým GALA HOTELS!