menu
Online Rezervace  BookNow Speciální nabídky  SpecialOffers COVID Lázně 2023

Restaurace

scrolldown
Roll down

Restaurace

V Chateau Monty SPA Resort jsou k dispozici hned 3 restaurace: Diana, Kolonáda a Montgomery. V letních měsících je k dispozici také letní terasa La Panorama s výhledem na Mariánské Lázně.

 

Restaurant Montgomery & Kolonáda


alt

Otevírací doba
07:00 – 20:00

alt

Snídaně
od 7:00 do 10:00

 

alt

Oběd
od 11:30 – 13:30

 

alt

Večeře
od 17:30 – 20:00

 

alt

Kapacita
154 míst

  

alt

Restaurace Montgomery je architektonickým skvostem, který nese jméno slavného generála Montgomeryho. Secesní interiér – zachovalé originální osvětlení, lustry a noblesní štuky – činí z restaurace jeden z klenotů mariánskolázeňských restauračních interiérů. Restaurace se vyznačuje jedinečným spojením specialit vytříbené mezinárodní kuchyně a české moderní gastronomie.

 

 

 

 

Restaurace Diana

 

alt

Otevírací doba
denně od 17:30 do 20:30

alt

Kapacita
32 míst

 

alt

Restaurant nabízí krásné stylové prostředí s nabídkou zámeckých specialit mezinárodní kuchyně. Opravdoví odborníci ve svém oboru pod vedením našeho šéfkuchaře Vám představí své kulinářských dovednosti a v zámecky zařízeném interiéru restaurace se budete cítit jako v pohádce.

Menu nabízí velký výběr domácích těstovin, čerstvých ryb a jídel z mořských plodů za doprovodu vybraných vín. Vinný list obsahuje vína z Moravy, Francie, Itálie, Španělska nebo Chile. Můžete také vyzkoušet některou z českých specialit, které připravujeme z prvotřídních tradičních ingrediencí.

 

 

 

 

Café & Lobby bar

 

alt

Otevírací doba
denně od 10:00 do 22:00

alt

Kapacita
70 míst

  

alt

Café & lobby bar Vás díky své atmosféře přenesou až do roku 1901. Nabídneme vám lahodnou čerstvou kávu, originální čaje značky Tea Forte, domácí dezerty a bohatý výběr lehkých pokrmů z kavárenského menu. Zejména pak doporučujeme naší specialitu, dezert „Chateau Monty“, připravený dle tradiční receptury z roku 1901.

Lobby Bar je ideálním místem na lehký drink před večeří nebo digestiv po chutné večeři. Široká škála koktejlů a nápojů jak alkoholických, tak nealkoholických je Vám k dispozici. Každý pátek pořádáme hudební večer pro klienty.