menu
Online Rezervace  BookNow Speciální nabídky  SpecialOffers

SPA & Well Being Rituály

scrolldown
Roll down

SPA & Well Being Rituály

Naučte se vše, co je potřeba vědět o józe, pilates, cvičení nebo nordic walkingu. V Chateau Monty SPA Resort jsou poskytovány všemožné cvičební sestavy. Poznejte tak celkové zdravotní účinky při cvičení jógy, pilates nebo nordic walkingu.

V případě Vašeho zájmu, prosím, objednejte “well being rituály” 14 dní před Vaším příjezdem. 

 • Pilates
 • Thai Chi
 • Jóga
 • Nordic walking 

“Příroda s láskou dává, člověk s láskou přijímá.”

Představují duši Chateau Monty – SPA Resort. Působíme při nich na všechny Vaše smysly, abychom vytvořili co nejsilnější harmonizující efekt pro tělo, mysl i duši. Všech pět rituálů má hojivý a omlazující účinek na pokožku, přinese úlevu unavenému tělu a pozitivně ovlivní Vaši náladu.

 

alt

Lávová terapie

Masáže horkými lávovými kameny se vyvinuly z dávných tradic termálních pramenů. Právě proto, že lidé mají od nepaměti potřebu dotýkat se vlastního těla a stlačovat různé body, aby došlo ke zmírnění bolesti. Je naprosto zřejmé, že láskyplný dotek a péče přispívá k podpoře zdraví. Směs vzácných olejů s výtažky z bylin a konopí pokožku vyživí, hydratuje a zanechá ji sametově hladkou. Léčivé doteky terapeutů přinesou úlevu mysli i tělu. A jako bonus na závěr prochladlá záda ocení prohřátí lávovými kameny.

V této terapii zažijete: 

 • Suchou celotělovou masáž horkými lávovými kameny obohacenou přidáním zeleného jílu – 60 minut
 • Následné ošetření celého těla konopným olejem pěstovaným na lokální mariánskolázeňské farmě – 30 minut

Čas: 90 min Cena: 1.490,- Kč

 

alt

Konopná terapie

Léčivé účinky konopí znali již staří Indiáni a národy Orientu. V poslední době se lidé začínají navracet k této alternativní bylině (v podobě lékařsky vyšlechtěné odrůdy konopí setého) a znovu objevují její blahodárný vliv na lidský organismus. Nejvíce ceněný je vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, mezi 50-60 %, k jejichž vstřebání dochází skrze kůži, tedy největší absorpční orgán našeho těla.

V této terapii zažijete: 

 • Slatinnou koupel s konopným odvarem – 30 minut
 • Celotělová konopná masáž s olejem pěstovaným na lokální mariánskolázeňské farmě – 60 minut

Čas: 90 min Cena: 1.490,- Kč

 

alt

Lehký vánek

Jedinečná místně inspirovaná terapie, zřejmě jediná svého druhu na světě. Jemný makový peeling s přibližně 230 000 makovými semínky a následným voskovým kokosovým zábalem vyhladí pokožku a hluboce uvolní celé tělo i mysl. Olejová masáž vyživí a zjemní pokožku. Rituál celkově uklidní nervovou soustavu, připraví Vás na nerušený spánek a pleť zanechá sametově hladkou a měkkou.

V této terapii zažijete: 

 • Jemný makový peeling – 20 minut
 • Voskový kokosový zábal – 20 minut
 • Olejová masáž zad, šíje a kyčlí – 30 minut

Čas: 70 min Cena: 1.690,- Kč

 

alt

Jarní probuzení

Na Chateau Monty má pěstování květin dlouhou tradici. Květiny mají omlazující a antidepresivní účinky. Po očistném peelingu celého těla, který zanechá Vaši pokožku hladkou, pevnou a zářivou, si zabaleni jako v dětské peřince užijete v zábalu z pomerančového másla. Následně se můžete oddat hlubokému odpočinku při celotělové masáži výživným pomerančovým máslem.

V této terapii zažijete: 

 • Celotělový zábal s pomerančovým máslem – 40 minut
 • Celotělová masáž s pomerančovým máslem – 40 minut

Čas: 80 min Cena: 1.690,- Kč

 

alt

Rituál bohyně Afrodity

Nejdříve se ponořte do levandulové křišťálové koupele. Blahodárná sůl a levandule Vám pomohou očistit nejen tělo, ale i mysl. Celotělová třicetitiminutová masáž za pomoci nahřátých měšců z levandule a esenciálního oleje levandule přinese úlevu od psychického napětí a bolesti svalů, zklidní nervový systém a zbaví vás negativních myšlenek. Oddejte se smyslné vůni levandule, jejíž esence míří přímo k vašemu srdci.

V této terapii zažijete: 

 • Koupel s mořskou solí a levandulovým olejem – 30 minut
 • Levandulová masáž – 30 minut

Čas: 60 min Cena: 1.690,- Kč

 

Všechny rituály si můžete objednat monty,galahotels,cz,ZDE.