menu
Online Rezervace  BookNow Speciální nabídky  SpecialOffers COVID – Lázně 4000 Kč

SPA Kosmetika

scrolldown
Roll down

SPA Kosmetika

Ve spolupráci s kosmetikou Mariou Medicou a kosmetikou NUSKIN pro naše klienty používáme k terapiím kosmetiku a nové terapie, které využívají vysokého léčebného potenciálu jílů a dalších přírodních surovin, jako je konopí, vypěstované lokální certifikovanou manufakturou, která pro výrobu konopného oleje používá pouze certifikované lékařsky vyšlechtěné konopné odrůdy. Dále například:

 

Bílý jíl, který je ceněn pro své detoxikační účinky.

Zelený jíl vykazuje velmi příznivé léčebné vlastnosti především ve vztahu ke kůži. 

Slatinná rašelina čistí pokožku, detoxikuje ji, přispívá k její pružnosti a napnutí, zlepšuje její prokrvení, podporuje imunitu kůže, vizuálně ji omlazuje a rovněž narušuje tukové buňky. 

Koloidní stříbro je svými účinky nejuniverzálnějším antibakteriálním a antivirovým prostředkem, který lidstvo zná.

Koloidní zlato, které má schopnost zpomalovat proces stárnutí, a také má v tomto případě významný pozitivní vliv na látkovou výměnu.

Kadidlo z Ománu získávané z pouštního keře Boswellia serrata, také zvané olibán, má protizánětlivý – antibakteriální, antivirový a protiplísňový účinek, příznivě působí na hojení jizev, strií a akné, regeneruje a vyhlazuje pokožku, působí proti bolestem kloubů, zlepšuje dýchání a příznivě ovlivňuje imunitní procesy.

Mořskou sůl pomáhá zbavit se podráždění a svědění způsobeného kožními onemocněními jako jsou ekzémy, lupenka a akné. Rovněž podporuje krevní oběh a omlazování buněk.

 

Tyto produkty jsou složeny výhradně z ekologicky čistých přírodních surovin té nejvyšší kvality, bez příměsí jakýchkoliv umělých konzervantů. Všechny procedury jsou ideální souhrou dvou významných aspektů, a to léčebně-rehabilitačního i wellness, tedy preventivního, se zaměřením na ošetření kůže nejen těla, ale také obličeje. Velkou přidanou hodnotou těchto speciálních procedur je kromě efektu léčebného také význam kosmetický, jelikož přírodní cestou pečuje o kůži celého těla, zabraňuje stárnutí, kůži hydratuje, vyživuje a dodává jí potřebné minerály a vitamíny. Efektivita těchto nových procedur je tedy velmi vysoká a účinná.